Şaşırtan Akıllı Çay Bardağı

             Akıllı çay bardağı oyunu, herkes tarafından büyük bir beğeni kazanarak fenomen haline geldi. Aklınızdan tuttuğunuz eşya yada nesneyi tahmin etmeyi başaran lipton akıllı çay bardağı şaşırtmaya devam ediyor. Uygulama, önceden bir çok flash oyun sitesinden kolayca oynanabiliyordu Ancak yapımcı firmanın yaptığı değişiklik sonunda, şimdi facebook üzerinden oynamanız gerekiyor.

 

           

             Bilmeyenler için bu zeki bardaktan biraz bahsedecek olursak;  başlangıçta sizden aklınızdan bir eşya tutmanızı rica ediyor. Ardından size 20 adet soru yöneltiyor. Bu sorulara vereceğiniz doğru cevaplar ile sizin ne tuttuğunuzu tahmin ediyor. Bazen sizden bulamadığı tahminler için ek 5 soru vermenizi rica ediyor. Tahmin ettiğinde sizde çok şaşıracak ve tekrar oynamak için yeni bir eşya'yı aklınızdan tutacaksınız. Ayrıca akıllı çay bardağı sempatik tavrı ve mimikleri ile oyun içerisinde sizi güldürmeyi de başarıyor.

            Sizde bu eğlenceli uygulamayı kolayca oynamak için dostoyun.com adresinden facebook hesabınız olmasa bile oynayabileceksiniz. Oyunu sitemizin arama bölümüne akıllı çay bardağı oyunu yazarak bulabilirsiniz. Uygulamayı açtığınız da yazının üzerine tıklamalı ve facebook sitesinin açılarak uygulamanın yüklenmesini beklemelisiniz. Herhangi bir face hesabınızın olması gerekmiyor. Yani giriş yapmadan bu eğlence dolu uygulamayı oynayabilirsiniz.

 

Akıllı Çay Bardağı Oyunu Oynamak İçin Tıklayın: http://www.dostoyun.com/lipton-akilli-cay-bardagi-oyunu.html